Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz
 

YepPos

YepPos Kurumsal

Bir Enderun Global markası olan YepPos, Satışın olduğu tüm işletmelerde bütün iş süreçleriniz de alışık olduğunuz düzeni koruyarak; hız, ölçülebilirlik, kontrol, ürün ve hizmette kalite artışı sağlıyor, personel ve ekipmandan aldığınız performansı arttırıyor, insan kontrolünden kaynaklanan hataları minimuma indiriyor, size personel ve ekipmanda tasarruf sağlıyor, bu bağlamda YepPos en hızlı geri dönen yatırım olma özelliğini öne çıkarıyor.

Tam olarak ne yapacağımızı biliyoruz

Enderun Global olarak toptan ve perakende satış endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bütün iş ortaklarımız kendi alanlarında dünya lideri firmalardır. Sunduğumuz ürün ve hizmetler ise  global oyuncuların tercih ettiği denenmiş ve işiniz için katma değeri en yüksek ürünlerdir. İşletmenizi yönetirken, dünyanın nereye gittiğini takip edebileceğiniz ve önünüze gelen her raporun doğru olduğuna sonuna kadar güvenebileceğiniz bir ekosistemde çalışma fırsatı sunuyoruz. Bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak yanınızda olacağız.

İlkelerimiz

* Müşterimiz varlık sebebimizdir

* Hedefimiz mükemmel hizmettir

* Ürünlerimizin verimli ve etkin kullanılmasını sağlarız

* Müşterimize geleceğe yatırım yaptırırız

* Müşterimize teknolojik ve sektörel gelişime açık çözümler sunarız

* Tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet veririz

* İş ilişkimiz açık ve dürüsttür

* Müşterilerimizin bilgilerinin gizliliği ve güvenliği ilkemizdir.

Misyonumuz

Misyonumuz, sektörün öncüsü olan şirketimizi çağın yenilikleri ile güçlendirip, güvenilir ve kalıcı çözümlerimiz ile mutlu müşteriler yaratmaktır.

Müşteri Memnuniyeti 0
Sürdürülebilirlik 0
Kuruma Özgü Geliştirilebilirlik 0
Call Now Button