Hakkımızda

Konuk ağırlama endüstrisine uygun yazılımlar geliştirip dünyanın tercih ettiği lider donanım çözümleriyle birlikte sunmaktan, müşterilerimize sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bizi Takip Edebilirsiniz

YepPos’u Tercih Eden Markalara Teşekkür Ederiz

Sektörünüz Ne Olursa Olsun Tam Size Göre

Daha Fazlası İçin

İşletmeniz için oluşturulmuş Modern POS Sistemi

slider5

Gelişmiş Pos Yazılımı

Herhangi bir mobil cihazı güçlü bir satış noktasına dönüştürün.

YepPos Yazılım Sistemi Avantajları

POS sisteminizi işinize göre kişiselleştirin. En çok kullanılan ürünlerinizi ve indirimlerinizi parmaklarınızın ucunda tutun, böylece hızlı bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz.

Tam Entegre Donanım

İster küçük bir işletme ister bir perakende satış mağazası olun, mükemmel POS kurulumunu tek platformda elde edin.   araçlarının birlikte nasıl çalıştığını görmek için

İletişim

YEPPOS ile tanışmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Proje uzmanlarımız tarafınıza ulaşır.

Detaylı Sunum

Birlikte belirlenen randevu zamanında sizleri ziyaret ederek, YepPos’un ayrıcalıklarıyla ilgili sizlere detaylı bir sunum yapar.

Kurulum & Entegrasyon

Sunum sonrası belirlenen ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretilir , gerekli kurulum ve entegrasyonlar yapılır.

Personel Eğitimi

Kurulumdan sonra tüm personel detaylı bir şekilde eğitilir. Kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde personel hızlı bir şekilde uyum sağlar.

NEDEN YEPPOS KULLANMALIYIM?

En iyi Yazılım Ve Otomasyon Sistemi; Varlığını Unuttuğunuz Yazılımdır. Çünkü Sürekli Hata Verip Kendisini hatırlatmaz. YepPos Varlığını Unutturur, Arka Planda Sessiz, Hızlı Ve Sorunsuz Çalışmaya devam eder. Sizde işinizi büyütmeye devam edersiniz..

En Çok Merak Edilenler

Pos Sistemi Nedir ?

POS Sistemi, işletmelerde kullanılan, verilen tüm hizmetlerin sistematik, hızlı ve standart olmasına büyük katkı sağlayan bu hizmetlerin kayıt altında tutulmasını ve belgelemesini sağlayan sisteme denir.

YepPos Hızlı Satış Nedir?

Müşterilerinizin en yoğun olduğu saatlerde sizin yerinize hesap yapan, işlemleri tarihsel olarak kaydeden bu YepPos Market Satış yazılımı ile işleriniz aksamadan hızlıca devam edecektir.

Yazar Kasa Entegrasyonu Nedir?

El panellerinden anlık olarak daima takip altında tutabilen adisyon tahsilatı bilgileri uzaktan yazarkasa denetimini çok daha pratik kılarken, işletmeniz için de sizlere büyük güven sağlar.

Geniş Entegrasyon Alt Yapısı ile Neler Yapılabilir

Her an yanınızda bulundurabileceğiniz tek bir cihaz üzerinden işletmenize dair tüm veri sağlayıcıların entegre edildiği ve bununla kalmayıp size en pratik ara yüz kullanım özellikleri sayesinde bu entegrasyonun pratiklik ile bir araya geldiği bir yönetim anlayışı artık hayal değil.

YEPPOS'u Ücretsiz 15 Gün Denemeye Hemen Başlayın!
Call Now Button